601 55 00 75

Poduszki reklamowe – wygodny sposób na promocję

2020.01.05
Poduszki reklamowe – wygodny sposób na promocję
Współcześni przedsiębiorcy coraz częściej muszą szukać nowych, kreatywnych sposobów na promowanie swojego biznesu. Sprawdź, jak w tej roli sprawdzają się poduszki reklamowe!

Gadżety reklamowe wypełniają różne strefy naszego życia. Nie da się nie ulec złudzeniu, że długopisy notatniku, koszuli czy smycze już na stałe wrosły nie tylko w strefę pracy biurowej, ale i codzienność. Praktyka pokazuje, że giftem, który promuje daną markę może być niemalże wszystko. A jeśli wywołuje przyjemne skojarzenia, to tym lepiej. Dlatego właśnie poduszki reklamowe, także dmuchane poduszki podróżne stały się niezwykle modnym gadżetem, który sprawia, że każda przestrzeń nabiera przytulnego charakteru. Większość z nas nie wyobraża siebie kanapy bez miękkiego dodatku. A poduchy reklamowe pojawiają się również w biurach, przestrzeniach użytkowych, plenerze. W praktyce – wszędzie. A ty, jak je wykorzystujesz?

Nie tylko dla dzieci!

Przede wszystkim poduszki reklamowe z miękkim wypełnieniem budzą miłe skojarzenia. Wykonywane są z różnych materiałów w różnych wielkościach, a bogactwo kształtów i kolorów sprawia, że bez problemu znajdziemy doskonałą propozycję, by umieścić na niej nazwę firmy, wydarzenia, produktu a także logotypy. To rewelacyjne tło dla bardzo oryginalnych pomysłów. W ten sposób tworzy się niezwykle przyjemne skojarzenia i przyciąga uwagę w każdej sytuacji. Klienci, współpracownicy, kontrahenci lubią przecież, gdy dba się o ich komfort. A niewątpliwie to właśnie osiągają reklamodawcy, wypuszczając na rynek poduszki z logo w wersji podróżnej.

Kosta Linnewäfveri poszewka na poduszkę

Kosta Linnewäfveri poszewka na poduszkę

Małe i duże formaty

Duże poduszki reklamowe i reklamowe koce stają się świetną przestrzenią na logotypy, hasła, nazwy eventów. Dzięki temu zdecydowanie lepiej je zapamiętujemy. A napotykamy takie dodatki niemalże w każdym miejscu. Na przykład poduchy reklamowe dmuchane mogą wypełnić strefę odpoczynku w centrum handlowym lub też stać się atrakcyjnym miejscem dla uczestników wydarzenia, jakie odbywa się w plenerze. Wszyscy docenią takie rozwiązanie, które jest wygodne, designerskie i przyjemniejsze niż ławeczki, plastikowe krzesła. Komfortowe przestrzenie mogą pojawiać się w biurach, urzędach, przychodniach lekarskich czy w instytucjach kultury. To one wydzielają strefy dla rodzin, miejsca spotkań i rozmów, a nawet miejsce coworkingowe.

Ważne strefy

Oczywiście sama poduszka reklamowa we wzory pozwala zaznaczyć miejsce do wypoczynku zarówno w sterach prywatnych, jak i publicznych. To także gadżet wykorzystywany na targach przy stoiskach firmowych zarówno tych organizowanych na halach, jak i w plenerze. Ze strefy odpoczynku skorzystają nie tylko nasi klienci czy osoby zainteresowane wydarzeniem, ale również przypadkowi przechodnie. W efekcie oddziaływanie takiej promocji jest zdecydowanie większe niż setki ulotek.

Lord Nelson Victory poszewka na poduszkę

Lord Nelson Victory poszewka na poduszkę

Podaruj poduszkę!

Poduszki z logo stają się niestandardowym prezentem dla klientów i kontrahentów. Mogą być również rewelacyjnym dodatkiem dla pracowników. W ten sposób buduje się społeczność, którą łączy przyjemna w dotyku miękka i kolorowa poduszka. Choć może być niewielka i niepozorna, to ma ogromną moc budowania lojalnych odbiorców towarów lub usług. Poza tym poduszki reklamowe w swojej „misji” docierają dalej, sprawiają, że jesteśmy polecani przyjaciołom przyjaciół, widzimy pozytywne skojarzenia, a tym samym można się pochwalić atrakcyjnym gadżetem przed innymi.

Targi, konferencje, eventy branżowe

Jest wiele okazji, by promować markę zarówno wśród klientów, jaki i potencjalnych kontrahentów, a firmowe kalendarze są wypełnione kolejnymi terminami spotkań i warto wprowadzać w nie nieco urozmaicenia. Dlatego właśnie coraz częściej marki poszukują nieszablonowych gadżetów, które będą nieoczywiste, zaskoczą, wywołają uśmiech na twarzy. Niewątpliwie poduszki reklamowe w tę kategorię się wpisują. Z pewnością na przykład poduszka w kształcie ust również pozwoli wyróżnić twoje stoisko czy też lokal, a tym samym przyciągnąć potencjalnych klientów, których zainteresuje wystrój, a następnie być może i oferta. Poduchy reklamowe tworzą niezwykłą scenografię każdego spotkania – konferencji, szkoleń, prezentacji. Poza to warto zagospodarować taką przestrzeń przy placach zabaw, na imprezach sportowych, a nawet w firmowych salonach. Co istotne, w całej palecie możliwości bez problemu znajdziemy poduszki z logo w odpowiednim kształcie i kolorze, które doskonale będą pasować do twojej strategii promocyjnej i wizualizacji marki.

poduszka w kształcie ust

Poduszka w kształcie ust