601 55 00 75

Gadżety medyczne - co sprawdzi się w branży medycznej?

2018.04.03
Gadżety medyczne - co sprawdzi się w branży medycznej?

Szukasz gadżetu, który zadowoli lekarzy lub pielęgniarki? W tym tekście podpowiemy, jakie gadżety reklamowe są najbardziej przydatne, z perspektywy osoby pracujących w branży medycznej.

Takie gadżety medyczne to przede wszystkim inwestycja w funkcjonalność. Oprócz tego że muszą być przydatne, powinny również mieć ciekawy design. Ten niezwykle wymagający klient jest łakomym kąskiem dla różnych firm, warto więc w taki sposób zaplanować strategię, by była ona efektywna, a lekarze, pielęgniarki czy ratownicy korzystali z nich regularnie oraz (co istotne) pokazywali się z naszą marką.


W gabinetach świetnie sprawdzają się takie gadżety medyczne, jak na przykład wszelkiego rodzaju produkty higieniczne - chusteczki, płyny dezynfekujące, mydła lub rękawiczki i inne akcesoria medyczne. Zapakowane w odpowiednie pudełka będą niezwykle praktyczne, ale również zapewnią doskonałą promocję marki.

Gadżety reklamowe dla lekarzy

W gabinecie lekarskim sprawdzą się różnego rodzaju kartki, notatniki i długopisy. Ciekawym pomysłem może być chociażby latarka, która jest niezwykle praktycznym gadżetem, a szczególnie na dzieciach może zrobić naprawdę duże wrażenie. Poza tym warto zainwestować na przykład w power banki lub pendrivy, ponieważ usprawniają one pracę we współczesnym elektronicznym świecie.

Gadżety reklamowe dla aptekarzy

Pracownicy aptek w dużej mierze wykorzystują w pracy wzrok, by rozczytać recepty lub też drobny druk na opakowaniach leków. Niezwykle przydatnym gadżetem może być na przykład stylowa lupa z podświetleniem LED, która znacznie ułatwia pracę, ale poza tym po prostu świetnie wygląda. To nowoczesny produkt, wykorzystujący duże powiększenie i oświetlenie czytanego tekstu, a z drugiej strony przywołuje najlepsze skojarzenia.

Gadżety reklamowe dla pielęgniarek

Pomimo rozwoju technologii praca pielęgniarek w dużej mierze polega na wypełnianiu całego szeregu dokumentacji. Niezwykle przydatnymi gadżetami mogą się więc okazać długopisy, zakreślacze czy też akcesoria takie jak spinacze czy zszywacze. Akcesoria odpowiednio dobrane do potrzeb pielęgniarek to przydatny element każdego gabinetu. Dbając o jednolity strój pracowników, można również zapewnić im firmową odzież, która pozwoli poczuć się elegancko, ale również zapewni wygodę.

Gadżety reklamowe dla ratowników medycznych

Ratownicy medyczni są stale w drodze. Pracują długo i często nie mają okazji odpocząć. Doskonały gadżetem są na przykład kubki termiczne lub termosy, w których można mieć gorącą kawę lub herbatę zawsze pod ręką. Oprócz tego że nowocześnie wyglądają, to są niezwykle praktyczne. Są również doskonałym miejscem na promocję marki.


W branży medycznej jak w każdej innej, w której pracownicy narażeni są na duży stres, przydają się gadżety, które pozwalają rozładować napięcie. Piłeczki antystresowe doskonale pomagają wrócić do równowagi i koncentracji.
Branża medyczna jest w pewien sposób obwarowana wieloma zakazami i ograniczeniami. Z drugiej strony to ogromna szansa dla kreatywnych pomysłów i prezentów na gadżety reklamowe, których specjaliści będą chcieli po prostu używać. Gadżety dla lekarzy, pielęgniarek czy też farmaceutów pojawiają się zarówno podczas wizyt przedstawicieli handlowych, jak i na różnego typu konferencjach czy szkoleniach.