601 55 00 75
Wprowadź ilość:

Fresh kubek na smoothie, zielony

Wykonany z tworzywa sztucznego zielony kubek na smoothie odpowiada na modę na ten zdrowy napój przygotowywany ze świeżych warzyw i owoców. Takie dbanie o zdrowie sprawdza się zarówno w domu, jak i podczas aktywności na świeżym powietrzu czy w pracy lub na spotkaniu ze znajomymi. Kubek na smoothie dostępny na 4brand.pl wyróżnia się doskonałą jakością wykonania ze wzmocnionego tworzywa bez BPA, a jego design, słomka oraz zamknięcie sprawiają, że jest niezwykle uroczy i praktyczny. Przede wszystkim taki gadżet sprawdza się do zimnych koktajli takich jak smoothies, napoje, soki, woda, mrożona kawa.

Konstrukcja kubka sprawia, że świetnie leży on w dłoni, a gruby plastik długo utrzymuje pożądaną temperaturę napoju. Dzięki temu zdrowe koktajle mogą mieć piękną oprawę, której wyjątkowy charakter jest podkreślony przez energetyczny zielony kolor. Taki kubek do smoothie świetnie sprawdza się szczególnie wiosną i latem. Jest również świetną podstawą do promocji marki. Wybierz idealny kubek dla siebie lub też swoich pracowników.

Tworzywo sztuczne.
Art.nr: 5016655
Wymiary: 450 ml
Opakowanie: Bulk

Producent
Sagaform
Nr katalogowy
5016655
Informacja
Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.