601 55 00 75
Wprowadź ilość:

Reklamowy zegar biurkowy

Nowoczesny zegar biurkowy to niezastąpiony element w każdym miejscu pracy. Urządzenie działa na baterie słoneczne, a poza niezwykle czytelnym cyfrowym wyświetlaczem wskazuje również datę i temperaturę. Dzięki swojej ascetycznej budowie nie zabiera dużo miejsca i świetnie się prezentuję. Warto postawić taki zegar biurkowy na blacie i nie przegapić godziny spotkania czy też przerwy a także końca pracy. Poza tym taki gadżet w pewien sposób porządkuje pracę oraz pozwala racjonalizować czas.

Zegar do biura może być także idealnym pomysłem na prezent szczególnie dla spóźnialskich, a także staje się popularnym gadżetem reklamowym. Po nałożeniu logotypu może budować pozytywny wizerunek marki wśród klientów i kontrahentów. Sama srebrna obudowa jest płaska i ultranowoczesna. Będzie się prezentować doskonale w biurze i w domu – szczególnie w pokoju nastolatka. To elegancja połączona z funkcjonalnością, technologia zamknięta w niezwykle szlachetnej formie. Sprawdź, gdzie ty postawisz ten zegar biurkowy.

Wymiary: 8 x 15,5 x 4

Waga: 0.171

Producent
Ferraghini
Nr katalogowy
47705
Informacja
Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.