601 55 00 75
Wprowadź ilość:

Przybory ogrodnicze Green, 3-szt

Przybory ogrodnicze Green to jeden z niezbędników każdego miłośnika zieleni oraz upraw. Podstawowe narzędzia takie jak łopatka, szufelka i grabki umieszczone są w gustownym, bawełniano-poliestrowym pokrowcu. Metalowe przybory to clou pracy ogrodników amatorów, jak i tych, którzy podchodzą do zadania bardzo profesjonalnie. Pozwalają przygotować ziemię, zasadzić rośliny, a później o nie dbać. To niezbędne elementy, które dodatkowo rewelacyjnie wyglądają, a ich specjalne wyprofilowanie sprawia, że łatwo się nimi manipuluje. To szczególnie istotne w momencie, gdy na pracy w ogrodzie spędza się wiele godzin.

Podstawowe przybory ogrodnicze wykonane są z doskonałej jakości materiałów ze szczególną dbałością o wykończenie. Choć są niewielkie, idealnie poradzą sobie z przygotowaniem grządek a także z pozbyciem się chwastów. Dzięki nim nawet ciężka praca daje cały ogrom przyjemności. A tę najmocniej się docenia, gdy kwiaty kwitną i rośliny wydają plony. Wybierz przybory ogrodnicze Green i zadbaj o swój kawałek zieleni.

Metal, bawełna, poliester.
Art.nr: 5017193
Wymiary: 125 x 210 mm
Opakowanie: Hangtag

Producent
Sagaform
Nr katalogowy
5017193
Informacja
Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.