601 55 00 75
Wprowadź ilość:

Power Bank PB59 2500 mAh

Nowoczesny Power Bank PB59 2500 mAh to niezbędny gadżet wszystkich tych, którzy lubią technologię. Smartfony, tablety, laptopy potrzebują dodatkowego zasilania. Pomimo tego że są one coraz bardziej energooszczędne, to jednak przy bardzo interesownej eksploatacji i niewielkich gabarytach baterie wyczerpują się dość szybko. Powerbank z 4brand.pl to niewielki przenośny akumulator, który zachwyca ciekawym designem oraz pomysłowym miejscem na kabel ładujący. Przede wszystkim sprawdza się zawsze wtedy, kiedy nie mamy okazji podłączyć się do sieci, a nasze mobilne urządzenia rozładowują się.

Najczęściej powerbanki sprawdzają się w podróży, podczas wyprawy w teren oraz zawsze wtedy, kiedy potrzebujemy. To niezbędny gadżet wszystkich miłośników nowoczesnych technologii a także bardzo dobry nośnik promocji marki. Wystarczy nanieść logo lub nazwę firmy, aby mieć niezwykle atrakcyjny gift, który doskonale sprawdzi się jako podarunek dla klientów czy kontrahentów. Duża pojemność powerbanku - 2500mAh sprawdzi się w każdej sytuacji. Sprawdź, który będzie najlepszy dla ciebie. 

 

  1. Pojemność 2500mAh

  2. Wejście: DC5.0V / 800mAh

  3. Wyjście: DC5.0V / 800mAh (max)

  4. Akumulator litowo-polimerowy.

  5. Materiał: plastik

  6. kolory: biały/biały, biały/błękitny
  7. Ochrona: przed przeładowaniem baterii, spięciem elektrycznym oraz zbytnim rozładowaniem baterii

  8. Rozmiar: 96 * 62 * 0,50 mm

  9. Opakowanie: Pudełko jednostkowe
Producent
Inny
Nr katalogowy
PB59 2500 mAh
Informacja
Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.