601 55 00 75
Wprowadź ilość:

Porcelanowy zestaw do herbaty

Biały porcelanowy zestaw do herbaty to niezwykle elegancka i praktyczna propozycja do biura, na prezent, do domu. Przede wszystkim w tym modelu znaleźć można dzbanuszek o pojemności 400 ml i filiżankę z podstawką. Gdy nie są używane, zajmują niewiele miejsca, ponieważ czajniczek umieszcza się w naczyniu. Całość prezentuje się niezwykle elegancko i jest wykonana z doskonałej jakości porcelany. To gwarantuje nie tylko to, że długo będzie wyglądać jak nowa, ale także pozwala uwalniać najlepsze aromaty herbaty.

Zestaw będzie prawdziwą gratką dla koneserów szlachetnego napoju, a także jest idealnym pomysłem na firmowy gadżet. Po nałożeniu logotypu będzie niezwykle atrakcyjnie budował wizerunek marki wśród klientów i potencjalnych kontrahentów. W jednym czajniczku można przygotować herbatę na dwie filiżanki, więc jest to idealny zestaw na przykład na ważną rozmowę w niezwykłej atmosferze. Z pewnością taką propozycję docenią nawet wymagający współpracownicy. Porcelana zapewnia możliwość delektowania się najlepszym napojem, a sama procedura parzenia w czajniczku pozwala wydobyć  doskonałe aromaty. Wybierz idealny zestaw do herbaty dla siebie.

Wymiary: 15,8 x 15,8 x 14

Waga: 0.767

Producent
Ferraghini
Nr katalogowy
88854
Informacja
Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.