601 55 00 75
Wprowadź ilość:

Pendrive C27 - 2.0

Kolorowy pendrive c27 to niezwykle praktyczny gadżet. Sprawdza się zarówno w codziennej pracy, ale również jako niezbędny gadżet promujący. Na plastikowo-metalowej obudowie prendriva dostępnego na 4brand.pl można umieścić grawer z logotypem lub nazwą firmy czy też eventu. Praktyczne nośniki danych są niezbędne na co dzień zarówno w pracy, jak i w domowych czy też prywatnych aktywnościach. Stanowią bezpieczną formę przechowywania danych. Poza tym niewielkie pendrivy mają różne pojemności i dzięki temu jesteśmy w stanie dopasować je do swoich potrzeb.

Przede wszystkim to doskonały gadżet dla mniejszych i starszych użytkowników komputerów, a jego forma sprawia, że wygodnie się z niego korzysta. Dzięki obracającej się metalowej sprzączce doskonale można chronić delikatniejsze części przenośnej pamięci i do minimum ograniczyć ilość dodatkowych akcesoriów. Poza tym to również doskonałe miejsce na nadruki. Pendrive bez problemu można przymocować również do kluczy lub smyczy, a  tym samym uniknąć zgubienia ważnych danych. Wybierz doskonałą pamięć przenośną dla siebie.

Nazwa modelu: C27
Dostępne pojemności: 2-16GB, modele 2.0 i 3.0
Obudowa plastikowo-metalowa
Wymiar: 5,5 x 2 x 1 cm
Powierzchnia logo przód: 2,5 x 1,3 cm
Powierzchnia logo tył: 2,5 x 1,3 cm
Minimalna ilość zamówienia: 10 szt.
Rodzaj znakowania: grawer gratis od 50 szt
Opakowanie jednostkowe: kartonik
Smycz: tak
Informacje dodatkowe: 1422 kombinacji kolorystycznych
Producent
Inny
Nr katalogowy
C27 - 2.0
Informacja
Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.