601 55 00 75
Wprowadź ilość:

Lniany worek prezentowy

Ekologiczny lniany worek prezentowy doskonale wpisuje się we współczesne trendy, które kładą nacisk na wykorzystanie naturalnych materiałów. Te sprawdzają się zarówno w codziennych aktywnościach, jak i na przykład do przygotowania prezentów zarówno prywatnych, jak i tych firmowych dla pracowników, klientów czy kontrahentów. Lniane worki w różnych rozmiarach są również doskonałym tłem do przygotowania ciekawej kampanii marketingowej.

Oznaczenie logotypem lub też nazwą firmy może być doskonałą formą promocji. Poza tym rustykalne torebki z lnu dostępne na 4brand.pl rewelacyjnie wyglądają i bez problemu można w nie zapakować zarówno większe podarunki, jak i te drobne. Taki podarunek zawsze będzie gustowny i będzie pasował do każdego wystroju. Poza tym wiązane torebki świetnie sprawdzą się do dekoracji oraz przechowywania różnych przedmiotów. Z pewnością takie naturalne opakowanie zrobi wrażenie, będzie chronić przyrodę, a także sprawi, że wiele osób doceni pomysłowość, podążanie za ciekawymi trendami oraz działania proekologiczne.  Wybierz doskonałe torebki dla siebie.


Rozmiary: 15x20 cm, 20x30 cm, 30x40 cm, 40x50 cm

Producent
DJ
Nr katalogowy
410160
Informacja
Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.