601 55 00 75
Wprowadź ilość:

Koszulka Cool T Just Cool

Funkcjonalna koszulka Cool T Just Cool to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy lubią wygodne i praktyczne ubrania przeznaczone do różnych aktywności. Model z długim rękawem dostępny jest na 4brand.pl w wielu wariantach kolorystycznych. Doskonale podkreśla męską sylwetkę, a specjalistyczna tkanina gwarantuje doskonałą termoregulację oraz odprowadza wilgoć od ciała, co sprawia, że niezależnie od intensywności treningu organizm nie ulega ani przegrzaniu, ani wychłodzeniu. Koszulka z długim rękawem ma  ściągacze przy rękawach i wzmocnienia na karku, a doskonały krój sprawia, że nawet podczas częstej eksploatacji bluzka nie traci fasonu, a kolory nie blakną.

Doskonałej jakości model jest również rewelacyjnym tłem do promocji marki. Oznaczenie może być wykonane różnymi technikami, a logotyp czy nazwa firmy będą się prezentować doskonale. To rewelacyjny pomysł na odzież firmową oraz gifty dla klientów czy kontrahentów. Sprawdza się oczywiście wtedy, gdy nasza branża będzie w jakiś sposób związana ze sportem czy też innymi aktywnościami. Z drugiej strony ten rodzaj odzieży jest niezastąpiony na przykład w trakcie wyjazdu integracyjnego, którego głównym motywem jest na przykład survival. Sprawdź, która koszulka będzie najlepsza dla ciebie.


Koszulka męska z długim rękawem wykonana z materiały Just Cool's Neoteric TM. Dzięki materiałowi z którego jest wykonana reguluje poziom wilgotności. Posiada ściągacze przy rękawach i wzmocnienia na karku.

Wyprodukowana zgodnie z certyfikatem Worldwide Responsible Accredited Production (WRAP)

Producent
Just Cool
Nr katalogowy
JC002
Rodzaj
męski
Informacja
Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.