601 55 00 75
Wprowadź ilość:
Nowość

Koszula taliowana bez prasowania z krótkim rękawem

Modna koszula taliowana bez prasowania z krótkim rękawem to element obowiązkowy miejskiego casualu i biurowego dress codu szczególnie w ciepłych miesiącach. To niezwykle komfortowe rozwiązanie świetnie podkreśla atrakcyjną miejską sylwetkę, a najwyższa jakość materiałów pozwala cieszyć się komfortem oraz swobodą ruchów. Przede wszystkim koszula taliowana bez prasowania z krótkim rękawem dostępna na 4brand.pl jest w kilku modnych kolorach, które świetnie współgrają z materiałowymi spodniami oraz jeansami czy chinosami. Poza tym takie rozwiązanie wpisuje się w politykę wizerunkową wielu firm, w których konkretne modele w wybranych kolorach stanowią pewien rodzaj konsekwentnie tworzonego looku.

A ten bywa nawet uzupełniany o logotyp danej marki, który na koszuli taliowanej bez prasowania z krótkim rękawem prezentuje się niezwykle atrakcyjnie. Taki model rewelacyjnie sprawdzi się również pod firmowymi marynarkami, ale jest również idealnym sposobem na stworzenie ciekawego i konsekwentnego stroju na każdą okazję. Sprawdź, która koszula taliowana bez prasowania z krótkim rękawem będzie najlepsza dla ciebie.

Gramatura: 120 g/m²

Materiał: 100% bawełna

Masa: 0.244

Wymiary: S (37/38)

Producent
ID
Nr katalogowy
0852
Rodzaj
męski
Informacja
Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.