601 55 00 75
Wprowadź ilość:

Identyfikator do bagażu

Kolorowy identyfikator bagażu to must have tych wszystkich, którzy dużo podróżują. W designerskich opakowaniach umieszcza się swoje dane kontaktowe i w przypadku zagubienia torby można znaleźć jej właściciela. Poza tym taki kolorowy gadżet pozwala odróżnić swój bagaż w szeregu innych, podobnych. Tym samym szybciej znajduje się torbę na przykład na taśmie lotniskowej.

Warto zauważyć, że identyfikator dostępny jest w wielu intensywnych wariantach kolorystycznych, jest wykonany z doskonałej jakości materiałów, a jego unikatowy design przykuwa uwagę. To on może pomóc odnaleźć walizkę, a także sprawić, że jest ona dokładnie  w tym samym miejscu, co właściciel. Bez problemu można go również zawiesić na dowolnym elemencie plecaka lub torby dzięki elastycznemu paskowi. Oznakowanie bagażu staje się jednym z podstawowych elementów podróżowania. To także idealny prezent oraz gadżet promujący markę. Logotyp lub nazwa świetnie będzie się prezentować i na pewno przykuje uwagę. Wybierz najlepszą propozycję dla siebie i daj się wyróżnić.  

Wymiary: 7,5 x ø 2,5

Waga: 0.020

Producent
Ferraghini
Nr katalogowy
68651
Informacja
Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.