601 55 00 75

Drewniana taca reklamowa okrągła

Drewniana taca z metalowym wykończeniem po obwodzie to niezastąpiony element kuchni, baru, pokoju socjalnego a nawet gabinetu. Przede wszystkim pozwala bezpiecznie przenieść naczynia w dowolne miejsce, ale również świetnie się prezentuje. Drewniana okrągła podstawa staje się również idealnym miejscem, by umieścić tam logotyp lub nazwę firmy. Tym samym przedmiot codziennego użytku może być sprzymierzeńcem w promocji marki.

Tace reklamowe są podstawowym wyposażeniem knajp, barów i restauracji. Jeśli więc prowadzisz lokal gastronomiczny, pamiętaj, by wyposażyć swoich pracowników w niezbędne narzędzia pozwalające na realizację powierzonych zadań. Obsługa klientów bez wątpienia należy do priorytetów barmanów, kelnerów, czy pomocników. Dzięki odpowiednim tacom reklamowym, będą nie tylko wyglądać oni profesjonalnie, ale również bezpiecznie dostarczą zamówione napoje i dania. Sprawdź przygotowane przez naszych specjalistów propozycje. 

Same skojarzenia z napojami czy jedzeniem już są przyjemne, odwołują do wypoczynku. Poza tym drewniana taca idealnie wpisuje się w nowoczesne trendy, które łączą naturalne materiały, świetną jakość wykonania oraz proste formy. Metalowy rant jest nie tylko rewelacyjną dekoracją, ale również zapewnia bezpieczeństwo i zabezpiecza przed zsunięciem się z tacy kubków, kieliszków czy też talerzyków. W codziennym użytkowaniu to bardzo pomocne, w sytuacjach oficjalnych niezwykle ważne. Drewniana okrągłą taca jest więc niezbędna w biurze, kuchni oraz jadalni. To designerski i bardzo praktyczny gadżet. Wybierz tę najlepszą dla siebie.

 

Wymiary: ø 51 x 5,8 cm

Waga: 0.000 kg

Nr katalogowy
80553

Metody znakowania

  Poznaj metody znakowania

  • Grawer laserowy
Informacja
Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.