601 55 00 75
Wprowadź ilość:

Drewniana taca reklamowa okrągła ekologiczna

Drewniana taca z metalowym wykończeniem po obwodzie to niezastąpiony element kuchni, baru, pokoju socjalnego a nawet gabinetu. Przede wszystkim pozwala bezpiecznie przenieść naczynia w dowolne miejsce, ale również świetnie się prezentuje. Drewniana okrągła podstawa staje się również idealnym miejscem, by umieścić tam logotyp lub nazwę firmy. Tym samym przedmiot codziennego użytku może być sprzymierzeńcem w promocji marki.

Same skojarzenia z napojami czy jedzeniem już są przyjemne, odwołują do wypoczynku. Poza tym drewniana taca idealnie wpisuje się w nowoczesne trendy, które łączą naturalne materiały, świetną jakość wykonania oraz proste formy. Metalowy rant jest nie tylko rewelacyjną dekoracją, ale również zapewnia bezpieczeństwo i zabezpiecza przed zsunięciem się z tacy kubków, kieliszków czy też talerzyków. W codziennym użytkowaniu to bardzo pomocne, w sytuacjach oficjalnych niezwykle ważne. Drewniana okrągłą taca jest więc niezbędna w biurze, kuchni oraz jadalni. To designerski i bardzo praktyczny gadżet. Wybierz tę najlepszą dla siebie.

 

Wymiary: ø 51 x 5,8 cm

Waga: 0.000 kg

Producent
Ferraghini
Nr katalogowy
80553
Informacja
Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.