601 55 00 75

Produkujemy i konfekcjonujemy zestawy upominkowe

2021.01.11
Produkujemy i konfekcjonujemy zestawy upominkowe
W czasie pandemii ciężko jest o bezpośredni kontakt z klientem czy pracownikiem. Agencja 4brand przygotowuje, pakuje i wysyła zestawy produktów do adresatów indywidualnych.

W czasie pandemii ciężko jest o bezpośredni kontakt z klientem czy pracownikiem.

Agencja 4brand przygotowuje, pakuje i wysyła zestawy produktów do adresatów indywidualnych.

Proponujemy zestaw praktycznych produktów niezbędnych w czasie pandemii takich jak ochronne maseczki wielorazowe, termometr elektroniczny czy żel antybakteryjny. Wszystkie produkty możemy oznakować logotypem, zaprojektować i wykonać indywidualne etykiety czy etui. Całość zapakowana w estetyczne pudełko wykonane na wymiar spowoduje, że obdarowana osoba doceni gest świadczący o trosce o jego zdrowie i dobre samopoczucie.

Zestaw może również zawierać produkty niezbędne podczas pracy zdalnej takie jak mysz bezprzewodowa z indywidualnie zaprojektowaną podkładką, słuchawki czy głośnik bezprzewodowy wreszcie kubek lub filiżankę z zestawem kaw lub herbat.

Warto zachęcać pracowników wykonujących swoje obowiązki z domu do aktywności sportowej przesyłając np. monitor aktywności zapakowany w pudełko prezentowe z dyskretnym logo wykonanym w postaci graweru laserowego.