601 55 00 75

Podarunki w branży budowniczej - czym obdarować klienta?

2018.04.30
Podarunki w branży budowniczej - czym obdarować klienta?

Działasz w branży budowlanej? Sprawdź jakie prezenty spodobają się Twoim klientom!

Niektórzy mówią, że branża budowlana to „robota” dla prawdziwych twardzieli. Na szczęście coraz więcej w niej kobiet, które mogą wykazać się swoją wiedzą i umiejętnościami. Jest to taki rodzaj działalności, który wymaga siły, zdolności analitycznego myślenia i oczywiście wykorzystywania profesjonalnych narzędzi. Od nich w dużej mierze zależy przecież, w jakich warunkach mieszkamy, po jakich drogach jeździmy czy też jak bezpieczne konstrukcje codziennie mijamy. Specyfika tej branży opiera się bardzo mocno na zapewnieniu pracownikom odpowiedniego ubioru oraz dedykowanej ochrony. Poza tym jest cały szereg akcesoriów, które mogą w pracy pomóc.

Gadżety na budowę

Branża budowlana nie należy do „najlżejszych”, a jej specyfika widoczna jest na pierwszy rzut oka. Podstawowe gadżety dla inżynierów i budowniczych będą przede wszystkim dbały o bezpieczeństwo i komfort pracy. To elementy, które każdy fachowiec na pewno doceni. Dedykowana odzież to propozycje kurtek i spodni, które wykorzystują najnowsze osiągnięcia technologiczne przede wszystkim po to, by zapewnić komfort w zmiennych warunkach atmosferycznych oraz bezpieczeństwo. Temu służą i odpowiednie materiały wzmocnione w newralgicznych miejscach, i różnego rodzaju odblaski. Jakby na to nie patrzeć, odzież robocza to podstawowy element pracy na budowie. Warto wybierać tę, która chroni i dodatkowo świetnie wygląda.

Praktyczne i z klasą

W wyobrażeniu większości z nas budowlańcy spędzają większość dnia na świeżym powietrzu. Szczególnie mocno narażeni są więc na zmienne warunki atmosferyczne. Ciekawym i praktycznym gadżetem mogą być więc różnego rodzaju kubki termiczne lub termosy. Wykonane z wytrzymałych materiałów nie tylko na długo utrzymają odpowiednią temperaturę napojów, ale również będą odporne na otarcia czy uderzenia. W sezonie letnim niezbędne mogą okazać się na przykład funkcjonalne bidony z uchwytami. Tu do wyboru mamy zarówno produkty z tworzywa sztucznego, jak i te bardziej wytrzymałe ze stali. To wygodny i poręczny gadżet, który pozwala mieć wodę zawsze przy sobie.

Poza linijkami, miarkami i innymi profesjonalnymi gadżetami niezbędne są również długopisy, ołówki czy też notatniki. W wielu branżach to element obowiązkowy, który pozwala zaplanować pracę i zapisać ważne rzeczy czy też zadania na następnych działań.

Warto pamiętać, że nawet budowlaniec wychodzi z pracy i zmienia strój roboczy na bardziej elegancką lub casualową kreację. Ciekawe dodatki nawiązujące do branży, ale podkreślające wyjątkowy charakter ubioru takie jak na przykład stylowy krawat ze spinkami mogą być doskonałym pomysłem. Zaskoczyć może również pomysłowa zapalniczka w kształcie sztabki złota.

Branża budowlana ze względu na specyfikę nie należy do lekkich, ale profesjonalne gadżety mogą ją z jednej strony ułatwić, z drugiej umilić, a z jeszcze innej – pokazać z lekkim dystansem.