601 55 00 75

Odzież reklamowa – czyli jak promować markę codziennie

2018.06.18
Odzież reklamowa – czyli jak promować markę codziennie

Popularne koszulki, bluzy czy też kurtki z najwyższej jakości nadrukami lub też haftami to jeden z najpopularniejszych gadżetów reklamowych.

Popularne koszulki, bluzy czy też kurtki z najwyższej jakości nadrukami lub też haftami to jeden z najpopularniejszych gadżetów reklamowych. Niezwykle praktyczne elementy garderoby sprawdzają się w pracy lub podczas rekreacji, a dodatkowo promują określoną markę wszędzie tam, gdzie tylko się udamy. Zapewne dlatego to najlepszy sposób, by dotrzeć do potencjalnych klientów lub też wzmacniać przywiązanie u pracowników lub też obecnych kontrahentów.

Odzież firmowa dla pracowników

Doskonałym pomysłem na identyfikację pracowników z firmą jest ubranie ich w takie same koszulki z logotypem, który można naszyć lub nadrukować w zależności od naszych potrzeb. Takie rozwiązanie nie tylko buduje relacje z firmą, ale pomaga klientom znaleźć pracownika na przykład w zatłoczonym sklepie. Warto pamiętać, że tego typu koszulki w wersji dla pań są najlepszą z możliwych wizytówek, a doskonała jakość i materiału, i nadruku sprawia, że produkt długo będzie wyglądać rewelacyjnie. W chłodniejszych miejscach warto wyposażyć pracowników w bluzy, a do prac na zewnątrz w lekkie i odporne kurtki typu softshell. Z bogatej oferty odzieży znaleźć można cały szereg fasonów oraz materiałów, które będą podkreślać charakter marki oraz wpiszą się w oczekiwania i marki, i pracowników.

Prezenty dla kontrahentów

Odzież promocyjna to uniwersalny, ale bardzo funkcjonalny gadżet dla pracowników. Poza tym stanowi ciekawy pomysł na prezent dla kontrahentów czy też klientów. Oprócz prostych krojami coraz więcej firm wybiera modne koszulki polo, które przyciągają klasycznym fasonem. Im lepsza jakość wybranej odzieży, tym doskonalsza wizytówka firmy, którą wszyscy użytkownicy będą na co dzień promować. Połączenie eleganckiego i sportowego stylu sprawia, że takie rozwiązanie rewelacyjnie wpisuje się w miejski casual.

Branże koronacyjne i biurowe często wybierają dla swoich pracowników doskonałej jakości koszule, które zdobią, nadają eleganckiego charakteru strojowi i wpisują się w dość sztywny dress code. Z drugiej strony jednolita garderoba z logotypami rewelacyjnie podkreśla profesjonalizm firmy i warto w to rozwiązanie zainwestować.

 

Odzież dla aktywnych

Wraz ze zmianami w przyzwyczajeniach Polaków coraz częściej odzież promocyjna ma charakter sportowy i wpisuje się w rytm treningów, joggingu, wypraw rowerowych oraz innych wycieczek. Sportowe koszulki sublimacyjne nie tylko rewelacyjnie wyglądają, ale dzięki nowoczesnej technice nadruku są niezwykle praktyczne i wytrzymałe.

Kluczem do wyboru odpowiedniej odzieży promocyjnej jest oczywiście dobranie najlepszego rodzaju do specyfiki branży, w jakiej firma funkcjonuje, a ta konsekwencja i najlepsze gatunkowo materiały doskonale się sprawdzą na co dzień i na wyjątkowe okazje.