601 55 00 75

Jaki gadżet zabrać do szkoły?

2018.07.25
Jaki gadżet zabrać do szkoły?

Większość osób w jakiś sposób związanych jest ze szkołą. Kolejne pokolenia zasiadają w ławkach, a rodziców i dziadków co roku mocno interesuje, jaki plecak, przybory czy też inne gadżety dziecko zabierze na początku września ze sobą.

Ten trend jest oczywiście wykorzystywany przez marki, które za pomocą dedykowanych akcesoriów przeznaczonych dla uczniów oraz nauczycieli w prosty sposób się promują. Lista rzeczy obowiązkowych, które trzeba w szkole mieć, jest niezwykle długa począwszy od akcesoriów do pisania, poprzez torby, odzież na pudełkach do drugiego śniadania czy bidonach skończywszy.
Gadżety dla przedszkolaka

Jaki gadżet zabrać do szkoły?Marketingowcy już dawno zauważyli, że to właśnie dzieci są najlepszym odbiorcą różnego rodzaju gadżetów. Przede wszystkim przyciągają je intensywne kolory, nowoczesne wzory oraz oczywiście podążanie za trendami. A zadowolone dziecko to również uśmiechnięty rodzic. Gadżety do szkoły mają również tę moc, że używa się ich codziennie i dzięki temu doskonale promują konkretną markę. Najmłodsi do przedszkola z pewnością zabiorą mięciutkiego misia z kocem, który będzie umilał czas podczas leżakowania. Przedszkolakowi na mniejsze lub większe drobiazgi przyda się również zabawny plecak z mikrofibry.

Co dla ucznia?

Nie ulega wątpliwości, że dwanaście lat, które dziecko spędza w szkole, to również ewolucja jego potrzeb. Warto jednak pamiętać, że część z gadżetów z naszym logo może być wykorzystywana nie tylko podczas zajęć szkolnych, ale również przydadzą się w czasie wolnym. Modna kreda jest przebojem szkolnych klas, ale warto zwrócić uwagę, że coraz częściej w salach lekcyjnych mamy tablice z markerami suchościeralnymi i kredę najczęściej dzieci wykorzystują do malowania po chodniku. Z pewnością jednak kolorowe kredki w ekologicznej tekturowej tubie z doskonałej jakości temperówką to gadżet, który na długo zagości w plecaku młodszych uczniów. Tym starszym poleca się natomiast długopisy, zakreślacze czy też zestawy ołówków. Hitem w szkolnej ławce będzie długopis świecący. Niewątpliwie będzie przykuwał uwagę oraz stanie się idealnym nośnikiem dla naszego logo. Reklamowe gadżety dla uczniów są doskonałą inwestycją, ponieważ dają szansę na stałą ekspozycję logo zarówno wśród innych dzieci czy też dorosłych.

Gadżet dla nauczyciela

Nie ulega wątpliwości, że także nauczyciele są nieodłącznym elementem szkolnego świata i warto poświęcić im uwagę. Ze względu na swoją pracę oraz stały kontakt z uczniami, rodzicami czy też innymi pracownikami w doskonały sposób mogą promować naszą markę. Co istotne, w dalszym ciągu nauczycie cieszą się dużym zaufaniem społecznym, więc estetyczne i praktyczne gadżety zawsze będą chętnie wykorzystywane. Nauczycielowi przyda się niewątpliwie designerska ekologiczna torba z filcu, w której zmieszczą się książki, segregatory czy laptop. Miłośnicy nowoczesnych technologii docenią również praktyczne pendrivy. Rok szkolny z odpowiednimi gadżetami musi się dobrze zacząć i jeszcze lepiej skończyć.

 

 

Pendrive C249
 
Pendrive C249
 
Zobacz szczegóły
Torba na ramię, granatowa
 
Torba na ramię, granatowa
 
Zobacz szczegóły
Filcowa torba na ramię
 
Filcowa torba na ramię
 
Zobacz szczegóły
Etui na laptopa
 
Etui na laptopa
 
Zobacz szczegóły