601 55 00 75

Gadżety na wakacje

2018.08.01
Gadżety na wakacje

Sezon urlopowy to najbardziej wyczekiwany okres zarówno przez dorosłych, jak i dzieci.

Ciepła pogoda, różnego rodzaju aktywności, pyszne owoce oraz oczywiście wakacje stają się pretekstem do tego, by wykorzystywać różnego rodzaju gadżety. Dlatego właśnie dla firm lato staje się doskonałą okazją do promocji marki. Akcesoria, które umilą wolny czas, są wręcz niezbędne w sezonie wakacyjnym, a dobrze widoczne logo sprawi, że nasza marka będzie kojarzona z samymi przyjemnymi chwilami.

Wakacyjne gadżety są również doskonale wykorzystywane na różnego rodzaju festynach, eventach, spotkaniach integracyjnych, a ich zasięg bardzo często wykracza poza granice kraju, więc warto taką międzynarodową promocję również wykorzystać.  Poza tym w szeregu kolorowych, mniej lub bardziej praktycznych wakacyjnych giftów dla dzieci i dorosłych znajdziemy wszystko to, co z pewnością przykuje uwagę wszystkich niezależnie od tego, w jaki sposób spędzamy czas wolny.

Gadżety dla aktywnych

Wakacje to idealna pora do uprawiania sportu. Jazda na rowerze, bieganie, trekking czy też żeglarstwo to ulubione dyscypliny dla całych rodzin. Warto w proponowanych gadżetach uwzględnić te trendy. Sportowcom (nawet amatorom) na pewno przydadzą się różnego rodzaju kubiki i butelki, które pozwalają w wygodny sposób uzupełnić poziom płynów w organizmie. Popularne bidony z miejscem na owoce to niezwykle funkcjonalny gadżet, który wykorzystuje modę na naturalnie aromatyzowaną wodę bez dodatku cukru i konserwantów. Poza odzieżą dedykowaną sportowcom latem szczególnie przyda się czapka daszkiem, która ochroni przed intensywnym słońcem i dodatkowo świetnie wygląda. Aktywnym przyda się również dedykowany pokrowiec na smartfon, który zabezpieczy cenne urządzenie przed szkodliwym działaniem piasku, wody czy też otarciami. Dzięki możliwości mocowania do ramienia w każdej sytuacji będziemy mogli z niego korzystać.

Akcesoria na piknik

Coraz modniejsze grille czy pikniki są doskonałą okazją do spędzania czasu w rodzinnym gronie lub też ze znajomymi. Zresztą zdrowe posiłki przyrządzone na świeżym powietrzu kuszą smakiem, zapachem oraz są okazją do łączenia relaksu z doskonałą zabawą. By przygotowane jedzenie nie uległo popsuciu, warto przechowywać je w dedykowanej torbie termicznej. Taki gadżet również świetnie wygląda i sprawdza się podczas każdej wycieczki. Miłośnicy ciepłych napojów z pewnością skorzystają z funkcjonalnych dzbanków na kawę, które zachowają i aromat i odpowiednią temperaturę aromatycznego napoju. Nawet prozaiczne chusteczki higieniczne w takim wypadku mogą być idealnym nośnikiem dla naszego logotypu.

Coś dla miłośników plażowania

Zarówno Bałtyk, jak i egzotyczne plaże co roku przyciągają wszystkich miłośników słońca i kąpieli. To również doskonała szansa na ciekawą prezentację firmy i wyróżnienie się w tłumie parasoli, koszy, toreb czy też koców. Kluczem będzie doskonałej jakości gadżet oraz jego ciekawe oznakowanie. Plażowiczom i podróżnikom przyda się na pewno koc-poduszka, który nie zabiera dużo miejsca, a sprawdzi się w każdej sytuacji. Na plaży czy też pod namiotem może sprawdzić się również niezwykle funkcjonalny plecak piknikowy ze wszystkimi niezbędnymi akcesoriami, by w wolnym czasie coś przekąsić czy też się napić.