601 55 00 75
Wybierz kolor
Brązowy
Czarny
Czerwony
Biały
Żółty
Pomarańczowy
Niebieski
Granatowy

Wielofunkcyjny komin reklamowy na szyję

Praktyczny komin na szyję to jeden z najważniejszych elementów stylu casualowego i sportowego. Przede wszystkim doskonale chroni przed zimnem i wiatrem oraz idealnie przylega. Komin dostępny na 4brand.pl jest doskonałą alternatywą dla szalika, a dzięki swojej formie zawsze świetnie leży niezależnie od tego, czy zakłada się do płaszcza czy też kurtki. Poza tym to również doskonały materiał na promocję marki, ponieważ moda na kominy sprawia, że wiele osób decyduje się na ten wygodny, stylowy dodatek i zakłada go na co dzień. Model jest miękki w dotyku i elastyczny, zapewnia komfort termiczny. Granatowy kolor doskonale pasuje do najmodniejszych barw sezonu.

Wiele osób komin, który jest swoistym zszytym szalikiem, zakłada również jak kominiarkę czy też czapkę. Ta funkcjonalność sprawia, że dodatek sprawdza się w różnych sytuacjach i może fantastycznie zabezpieczać przed chłodem. To doskonałe rozwiązanie dla dzieci i dorosłych. Przy miejskich stylizacjach świetnie wygląda, przy aktywności sportowej jest niezastąpionym gadżetem, który chroni i pozwala cieszyć się narciarstwem, joggingiem czy też rekreacją. Sprawdź, który komin będzie najlepszy dla ciebie.

 

Wymiary: 50 x 25

Waga: 0,031

Nr katalogowy
T380386

Metody znakowania

  Poznaj metody znakowania

  • Termotransfer
Informacja
Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.