601 55 00 75
Wprowadź ilość:
Nowość

Turystyczny mały zestaw antybakteryjny

Komplet niezbędnych produktów higienicznych w poręcznej kosmetyczce. Niezbędne akcesoria higieniczne pod ręką, praktyczny gadżet świetnie sprawdzi się podczas podróży jak i podczas codziennych obowiązków np. w miejscu pracy.

W zestawie znajdują się trzy jednorazowe maseczki ochronne wykonane z włókniny (non-woven) wykorzystywanej m.in przy produkcji opatrunków w przemyśle medycznym. Dzięki trójwarstwowemu materiałowi skutecznie chroni przed drobnoustrojami i zanieczyszczeniami. W części nosowej znajduje się regulowany klips, dzięki któremu maseczkę można swobodnie dopasować do nosa, jest zakładana przy pomocy elastycznych gumek, które nie uciskają uszu i nie spadają na twarz.

Set zawiera również dwie chusteczki antybakteryjne do dezynfekcji dłoni lub powierzchni odpornych na działanie alkoholu. Chusteczka jest nasączona mieszanką etanolu 83,5% oraz bifenylu. Posiada właściwości bakteriobójcze, wirusobójcze, antygrzybiczne.

W skład zestawu wchodzą także dwa komplety białych rękawiczek lateksowych w rozmiarze XL. Rękawiczki są wewnątrz delikatnie pudrowane co zabezpiecza przed oparzeniami w trakcie użytkowania.

Pakiet higieniczny mieści w sobie również komin wielofunkcyjny w uniwersalnym czerwonym kolorze, do korzystania w trakcie aktywności fizycznej lub może pełnić funkcję zabezpieczającej maski na twarz. Komin wykonany jest z bawełny, która doskonale przepuszcza powietrze, dzięki czemu nie utrudnia oddychania w trakcie noszenia.

Dodatkowo zestaw został wyposażony w żel antybakteryjny marki Nutka o pojemności 30ml. Ze względu na zawartość alkoholu - 65% - płyn ma właściwości dezynfekujące, antybakteryjne i antywirusowe. Ponadto zawarty w składzie aloes i panthenol dodatkowo regenerują, łagodzą i nawilżają co pozwoli uniknąć podrażnień podczas częstego stosowania.

Producent
Inny
Nr katalogowy
SG909004
Informacja
Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.