601 55 00 75
Wprowadź ilość:

Reklamowa świeca zapachowa

Biała świeca zapachowa o lawendowym aromacie zamknięta jest w oszronionym szkle. To niezwykle elegancki detal, który idealnie wpisze się w nowoczesny charakter wnętrz, a zapach i sam blask sprawią, że będzie niezwykle atrakcyjnie we wnętrzu. Świeca sprzedawana jest w stylowym kartoniku i może być rewelacyjnym pomysłem na prezent. Coraz częściej jest również narzędziem promocji marki i naniesienie na niej logotypu będzie wywoływać same pozytywne skojarzenia.

Zapach lawendy działa kojąco na nerwy, jest przyjemny i sprawia, że dom czy biuro od razu nabierają niezwykłego klimatu. Dlatego jest jednym z najczęściej wybieranych dodatków. Nie tylko zdobi, ale również wpływa na nastrój, jest niezastąpionym elementem intymnych spotkań a także podkreśla ważne chwile. Poza tym rozprowadza po wnętrzu niezwykły aromat. Dlatego warto mieć ulubione świece zapachowe zawsze w zasięgu ręki, na stole, na regale czy też parapecie. Niech zabłysną, kiedy tylko będziemy mieć na to ochotę. Wybierz najlepszą świecę dla siebie.

Kolor: biała
Opakowanie: białe pudełko ozdobne
Rozmiar: 8,5 cm wysokości, średnica 7 cm

Producent
DJ
Nr katalogowy
410708
Informacja
Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.