601 55 00 75
Wprowadź ilość:
Nowość

Queen Anne kryształowe świeczniki Optical

Kryształowe świeczniki to niezwykle designerski element wyposażenia wnętrz. Doskonale wpisuje się w minimalistyczny styl i pięknie będzie prezentować się na stole, parapecie czy biurku. Na zestaw składają się cztery kryształowe świeczniki w różnych wysokościach kształcie prostopadłościanu. Są przezroczyste, a w górnej części zmatowione. Rewelacyjnie będą w nich wyglądać długie świeczki.

Przede wszystkim świecznik kryształowy niezwykle będzie prezentować się w czasie adwentu. Wówczas należy poszczególne elementy ustawić od najmniejszego do największego. Jednak dzięki dość uniwersalnej i szlachetnej formie będzie dekoracją okna czy stołu przez cały rok. Zapewni niesamowity klimat i pozwoli spędzić czas na prawdziwym relaksie. Świecznik kryształowy będzie się doskonale komponować z innymi elementami wystroju mieszkania czy też biura. Pomimo swojej dość surowej formie nadaje niezwykłą atmosferę i będzie się wpisywać w każdą aranżację zarówno te minimalistyczną, nowoczesną, jak i tę rustykalną. Zobacz, jak będzie wyglądać u ciebie.

Wymiary: 5, 6, 7, 8 cm
Opakowanie: Giftbox

Producent
ID
Nr katalogowy
0852
Rodzaj
męski
Informacja
Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.