601 55 00 75

Pendrive drewniany

Drewniany pendrive to rewelacyjna odpowiedź na trendy ekologiczne. Dzięki temu uzyskujemy niezwykle stylowy i atrakcyjny gadżet, który dodatkowo jest bardzo praktyczny. Pendrive z drewna dostępny na 4brand.pl w świetny sposób wyróżni się spośród innych modeli wykonanych z metalu czy też tworzyw sztucznych. To również idealny gadżet do promocji marki, a umieszczenie logotypu czy nazwy firmy lub eventu za pomocą tampodruku, tłoczenia, domingu, sensitive touch czy też naszywki sprawi, że będzie to doskonały gadżet promocyjny dla pracowników, klientów lub kontrahentów. Uwagę przykuwa również atrakcyjny owalny kształt, który przypomina stylowe jajko. Oczywiście poza wyglądem pendrive zachwyca swoją funkcjonalnością.

Duża pojemność pozwoli przechować równego rodzaju pliki, które warto mieć pod ręką w różnych sytuacjach, a dopasowana zatyczka skutecznie zabezpiecza przed uszkodzeniem wejście USB. Pendrive wykonany z najwyższej jakości drewna to fantastyczny gadżet dla uczniów i dla dorosłych. Z pewnością przykuje uwagę i będzie niezwykle funkcjonalnym urządzeniem, którego często używamy codziennie. Wybierz doskonały model dla siebie.

 

Nr katalogowy
10748

Metody znakowania

  Poznaj metody znakowania

  • Tampodruk
  • Tłoczenie
  • Doming
  • Sensitive Touch
  • Naszywka
Informacja
Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.