601 55 00 75
Wprowadź ilość:

Lord Nelson termos na żywność

Praktyczny termos na żywność sprawdzi się doskonale podczas wycieczki czy też wyjazdu. Przede wszystkim metalowe modele w różnych wielkościach zapewniają odpowiednią temperaturę posiłku nawet po kilku godzinach. Dzięki temu w każdej chwili będziemy mogli zjeść przygotowany w domu zdrowy posiłek. To doskonały pomysł na każdą wyprawę turystyczną, spacer, a nawet na zapewnienie sobie dobrego jedzenia w pracy.

Poza tym stalowe termosy są bezpieczne i łatwo utrzymać je w czystości. Z drugiej strony to również doskonała przestrzeń, by umieścić na niej logotyp lub nazwę firmy, a tym samym z funkcjonalnego gadżetu uczynić doskonałe narzędzie marketingowe. Termosy stalowe dostępne na 4brand.pl sprawdzają się zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, a różne pojemności pozwalają dopasować ten idealny do faktycznych potrzeb. Dla osób, które mają potrzebę zjedzenia ciepłego posiłku lub też są na różnego rodzaju dietach, czy też ze względu na alergię nie zawsze mogą skorzystać ofert barów czy restauracji, to doskonałe wyjście. Wybierz najlepszy termos dla siebie.Kolory: szary 94, czarny 99
Pojemność: 0,4 l, 1,2 l
Opakowanie: Giftbox

Producent
DJ
Nr katalogowy
410788
Informacja
Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.