601 55 00 75

Lord Nelson termometr spożywczy BBQ

Cyfrowy termometr spożywczy to niezastąpiony element pieczenia, gotowania, przyrządzania mięsa na grillu. Przede wszystkim wyświetla on temperaturę, jaką potrawa uzyskuje w środku, a tym samym pozwala ocenić poziom wysmażenia steków czy też określa, czy na przykład pieczenie są już odpowiednie do jedzenia. Poza tym termometr spożywczy sprawdzi się także przy przyrządzaniu innych dań także tych dla najmłodszych. Element jest wykonany z materiałów najwyższej jakości, a czytelny wyświetlacz szybko wskazuje, jaka temperatura jest wewnątrz potrawy. Eleganckie wykończenie i niewielka wielkość sprawiają, że bez problemu można urządzenie przechowywać w szufladzie.

Termometr jest również łatwy w obsłudze i precyzyjne. Poza tym gwarantuje to, że potrawy będą idealnie przygotowane i zdrowe. To szczególnie istotne przy przygotowaniu mięs na grillu. Termometr spożywczy jest niezastąpiony w kuchni, a  jego dokładność jest podstawą przygotowania wielu potraw. Może być również rewelacyjnym pomysłem na prezent dla zawodowców, jak i tych, którzy rozpoczynają swoją przygodę z gotowaniem. Zobacz, jak przyda się tobie.


Wymiary: 11,5x2,7x1,7 cm

 

Producent
DJ
Nr katalogowy
410797
Informacja
Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.