601 55 00 75
Wybierz kolor
Biały
Czerwony
Granatowy
Fioletowy
Niebieski
Zielony
Czarny
Lord Nelson dywanik łazienkowy, okrągły

Lord Nelson dywanik łazienkowy, okrągły

Okrągły dywanik łazienkowy to miękki w dotyku element niezbędny w każdej łazience. Poliestrowe włókno o gramaturze 2000 g/m² od spodu wykończone jest gumą syntetyczną, co zapewnia przede wszystkim bezpieczeństwo i uniemożliwia poślizgnięcie się. Po drugie miękki w dotyku dywanik łazienkowy z runem o wysokości 2 cm dostępny jest na 4brand.pl w wielu wariantach kolorystycznych. Dzięki temu bez problemu dobierzemy odpowiedni do aranżacji, innych elementów dekoracji.

Dywanik łazienkowy pozwala przede wszystkim bezpiecznie wyjść z wanny lub spod prysznica oraz chroni podłogę przed zabrudzeniami. Okrągły kształt pozwala w ciekawy sposób zmienić proporcje łazienki i nadać jej niezwykle przyjaznego charakteru. Gwarantuje również ciepło pod stopami, a to szczególnie ważne po kąpieli lub w czasie chłodniejszych miesięcy. Dodatkowo wiele osób uzupełnia dywanik łazienkowy o ten dedykowany przy toalecie. W ten sposób można w bardzo ciekawy sposób zaaranżować przestrzeń podłogi w łazience, bazując na kontrastach lub też jednolitości kolorystycznej. Poza tym to najtańszy i najłatwiejszy sposób na zmianę aranżacji. Sprawdź, który dywanik łazienkowy sprawdzi się w twojej łazience.


Art.nr: 410935
Kolory: biały 00, czerwony 35, purpurowy 46, turkusowy 54, granatowy 58, limonkowy 63, stalowy 97, czarny 99
Wymiary: średnica 70 cm
Opakowanie: Plastic bag

Producent
DJ
Nr katalogowy
410935
Informacja
Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.