601 55 00 75
Wprowadź ilość:

Loop Brand kubek, czarny

Designerski czarny kubek to doskonały element kuchni, biura, aneksu socjalnego a także przestrzeni publicznych i restauracji. Poza niezaprzeczalną funkcją, jaką jest możliwość picia z niego napojów, rewelacyjnie wygląda. Zgrabna linia lekko rozchodząca się przy górze jest praktyczna i zapewnia stabilność. Z drugiej strony uwagę przykuwa nieszablonowe ucho z ciekawym kółkiem oraz wysoki połysk.

Czarny kubek z krzemionki to świetny pomysł na prezent, a także idealny gadżet promocyjny. Na takim tle idealnie będzie prezentować się logotyp i nazwa firmy, ale można również umieścić atrakcje napisy motywacyjne lub też miłe wyznanie. Taki spersonalizowany kubek doskonale będzie prezentować się przy każdej okazji i z zasady można go mieć ze sobą w pracy czy w domu. Za każdym razem kawa lub herbata będą smakować wyjątkowo dobrze. Dlatego właśnie czarny kubek będzie idealnym pomysłem na podarunki dla pracowników oraz budowanie wizerunku. Zobacz, czy będzie pasować do twojej kolekcji filiżanek, naczyń oraz innych niezbędników.  

Art.nr: 5015910
Wymiary: 25 cl H 100 mm
Opakowanie: Bulk

Sprawdź też inne >kubki ceramiczne<

Producent
Sagaform
Nr katalogowy
5015935
Informacja
Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.