601 55 00 75
Wprowadź ilość:

Lampka do torebki LED

Praktyczna lampka do torebki to małe rozwiązanie wielkich problemów. Przyczepiane na klips światełko LED doskonale rozświetla przestrzeń torebki  i pozwala szybko coś znaleźć. Pewnie najczęściej będzie to portfel, kluczyki lub lusterko. Te drobnostki najczęściej w większej przestrzeni się gubią. Lampka niewątpliwie ułatwia codzienne funkcjonowanie, a dzięki praktycznemu klipsowi i można ją doczepić do każdej torebki czy też plecaka, jakie akurat chce się zabrać do pracy, na spotkanie czy wycieczkę. Niewątpliwie to połączenie estetyki oraz funkcjonalności, a sama niewielka lampka wytwarza dość mocne światło.

To rewelacyjny pomysł na prezent dla każdej kobiety, a także niezwykle oryginalny gadżet, który w świetny sposób może promować markę. Za każdym razem, gdy zajrzy się do torby czy plecaka oraz włączy LED i znajdzie klucze czy pomadkę, będziemy budować pozytywne skojarzenia. Lampka wykonana jest z najlepszej jakości materiałów i idealnie sprawdzi się jako przedmiot codziennego użytku. Przede wszystkim pomoże zapanować na chaosem mniejszych torebkach a także w podróżnych plecakach. Wybierz najlepszą dla siebie.

Wymiary: 8 x 4,6 x 1

Waga: 0.013

Producent
Ferraghini
Nr katalogowy
88486
Informacja
Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.