601 55 00 75
Wprowadź ilość:
Nowość

Etui na wizytówki metalowe

Metalowe etui na wizytówki to jeden z niezbędnych elementów profesjonalistów. Przede wszystkim pozwalają w jednym miejscu przechować dane kontaktowe do klientów lub kontrahentów. Dzięki temu nie pogubią się one w szeregu różnych innych dokumentów. Samo metalowe etui jest bardzo eleganckie i zgrabne. Stanowi również idealne miejsce, aby umieścić logotyp i nazwę firmy. Najlepiej wykorzystać w tym celu wieczko. W ten sposób wizytownik może stać się doskonałym elementem promocji marki.

Etui ma znormalizowane wymiary do standardowych wizytówek, które bardzo dobrze wyglądają w jednym miejscu. Z drugiej strony nie wypadną ani się nie uszkodzą. Wiele osób wykorzystuje wizytownik na przechowywanie swoich kart, inni gromadzą w nim bileciki klientów oraz kontrahentów i niewątpliwie za każdym razem, gdy się po niego sięga, uzyskuje się efekt elegancji, klasy i profesjonalizmu. Etui zapewnia porządek, a także pozwala mieć wszystkie niezbędne rzeczy przy sobie – w torebce, w neseserze czy w teczce lub torebce. Zobacz, jak metalowe etui na wizytownik sprawdzi się u ciebie.

Wymiary: 9,4 x 6 x 0,6

Waga: 0.051

Producent
ID
Nr katalogowy
0852
Rodzaj
męski
Informacja
Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.