601 55 00 75
Wprowadź ilość:

Butelka metalowa stal nierdzewna

Dostępna w wielu wariantach kolorystycznych butelka ze stali nierdzewnej jest niezastąpionym gadżetem podczas różnych aktywności sportowych i sprawdza się świetnie w pracy lub podczas podróży. Przede wszystkim rewelacyjnie wygląda i stanowi dużą, atrakcyjną powierzchnię, na której można umieścić logotyp, nazwę marki czy też wydarzenia. Dzięki temu butelka dostępna na 4brand.pl może być świetnym narzędziem promocyjnym.

Gadżet o pojemności 800 ml przykuwa uwagę metalizowanymi i mieniącymi się kolorami, ma szczelne zamknięcie i bardzo atrakcyjny ergonomiczny kształt. Oznaczenie można na butelce umieścić postaci graweru komputerowego czy nadruku, a to daje gwarancję trwałości. Poza niezwykle estetycznym wyglądem butelki ze stali nierdzewnej są również bardzo uniwersalne. Bez problemu możemy w nich przenosić zarówno zimne, jak i gorące napoje, nie tracąc przy tym temperatury. To również wytrzymałe i trwałe rozwiązanie, które raz na zawsze pozwoli pozbyć się plastiku, butelki są również doskonałą alternatywą dla tradycyjnych termosów. Sprawdź, która będzie najlepsza dla ciebie. 


Butelka jest wykonana ze stali nierdzewnej, posiada szczelna zamknięcie i jest bardzo lekka. Doskonała do przechowywania napojów podczas podróży, aktywności sportowej. Butelka jest o pojemności 800ml. Butelka wyróżnia niezwykła barwa meniąca się wieloma kolorami. Logotyp można umieścić bezpośrednio na produkcie w postaci graweru komputerowego lib nadtuku.

Wymiary: 7,5 x 31,5

Producent
Ferraghini
Nr katalogowy
60196
Informacja
Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.